| Spirigonzalez2000 a întrebat:

Salut,mi s-a furat un telefon S7 Edge, cum fac sa vad ultima locație activă nu-mi aduc aminte parola de la email(google play), aplicații daca stiti prin care sa bag numarul de telefon.(Dau funda rog seriozitate ).

3 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Incearca sa resetezi parola ta Google, apoi foloseste aplicatia find my phone pe google (asta daca telefonul este conectat la un WIFI si are locatia activata)
Cel mai simplu e sa mergi sa-l declari furat.
Bafta!

| oidee a răspuns:

Mergi la providerul tau de telefonie si declara-l furat. Asta daca nu l-ai uitat tu pe undeva si vrei sa vezi unde. Pentru ca singur, nu il vei putea recupera.

| Squeez3e a răspuns:

Nu stii conturi.
E salutis, vezi daca ai cartela la abonament daca se poate face tracking sau declara ca ti s-a furat si vezi daca te poate ajuta cineva