| yonutz63991 a întrebat:

O sa imi cumpar iphone 5, dar nu am pot decide intre ce culoare sa iau.As vrea sa il tin 2-3 ani si sunt baiat...Parac as vrea cel alb ca este mai de efect, accesoriile sunt albe si sunt in ton cu telefonul, daca se zgarie, cred ca nu se vad asa rau + ca iphone 5 negru se vede foarte urat pe acele muchii cand il lovesti...Ce zici? Orice raspuns, de la fiecare utilizator e bine venit

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ești ghei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paguba-nciuperci. Nu sti ce culoare sa ai la IPhone. Gandeste-te si nu te mai lauda indirect ca iti iei IPhone.

| SunnyDay88 a răspuns:

Ce probleme existentiale ai!
eu cred ca ti ai raspuns singur la intrebare, dar vrei ca noi sa ti confirmam.parerea noastra nu trebuie sa conteze pentru ca nu noi o sa l folosim.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Alb.Arata mai deosebit/