| yonutz63991 a întrebat:

O sa imi cumpar iphone 5, dar nu am pot decide intre ce culoare sa iau.As vrea sa il tin 2-3 ani si sunt baiat...Parac as vrea cel alb ca este mai de efect,accesoriile sunt albe si sunt in ton cu telefonul,daca se zgarie, cred ca nu se vad asa rau + ca iphone 5 negru se vede foarte urat pe acele muchii cand il lovesti...Ce zici? Orice raspuns, de la fiecare utilizator e bine venit happy

Răspuns Câştigător
| Lou222 a răspuns:

Albul este mai frumos... Sincera sa fiu albul este mau purtat... Insa partea rea estr daca il pui in buzunarul de la blugi, si poate albastri pe muchii. Crede-ma ca asa mi s-a intampkat. Sa iti folosesti telefonul cu placere.

5 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Nu, am incercat mai multe solutii cum ar fi si spirt, solutii speciale, dar nu a mers...

| Lou222 a răspuns:

Funda?

| ɴιcoleтα a răspuns:

Da, e mai frumos albul.

| ferdinando a răspuns:

Eu zic ca este mai bun negru deoarece inveti sa ai grija de el.