| OlaFirfirikCurajosul a întrebat:

Salut odata telefonul meu mobil a suferit un soc smulgand ul di npriza(incarcatorul s-a rupt in portul usb) am curatat zona si de fiecare data cand il pun la incarcat imi arata ca si cum s ar incarca normal (ex. 5% 2h 3min) dar telefonul nu creste deloc in procent acesta ramand pe loc (tot 5%). Acum 2 zile si ieri am reusit sa trec peste problema dand 3 4 restartari la telefon, ascesta dupa incarcand normal dar acum nu mai merge nimic.(crd ca este o problema la soft daca a mers dupa ce l am restartat)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Telefoanele astea nu sunt pentru orice nervos care il smulge din priză.

| Wr3nch a răspuns:

Trebuie schimbata mufa de incarcare.