| Razvi28383838 a întrebat:

Pe telefonul bunicii scrie asa, cand încerc sa bag contul google: "Nu se poate stabili o conexiune de date sigura la server.
Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca dispozitivul dvs. Android sa nu fie pregatit pentru servicii de date"
P.S: Problema temporara nu este, stie cineva ce trebuie facut? !

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Resoftat telefonul il duci la un servis unde scrie pe geam reparatii resoftari telefoane si acolo ei vad adevarata cauză.