| ClaraMaria09 a întrebat:

Pentru un Samsung Galaxy S8+, ce fel de folie de sticla securizata recomandati? Am cumparat deja una de pe BrandGSM si mi-am luat teapa. Era "3D", cica acoperea si ecranul curbat, si cand m-am dus la un service sa fie pusa, era un chilipir, pe interior nu avea lipici, decat pe margine, si nu se lipea, facea vid si sarea. O prostie. Am mai auzit de la oameni sa cumpar o folie normala, dreapta, fara curburi, dar nu stiu de care. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Folia nu iți protejează nimic.
Glass 3D full glue mini for s8+
Mini deoarece lasa marginile libere daca folosești husă protectoare.
Full glue deoarece majoritatea au glue doar pe margini.
Full glue se pune ceva mai greu insă e ok odată fixat. In plus nu pierzi nici din precizia touch.

| ClaraMaria09 explică (pentru gelu1970):

Ma refeream la sticla. Am spus 'securizata'.

| gelu1970 a răspuns (pentru ClaraMaria09):

Ok. Inseamnă că ceea ce cauți e ceea ce am scris.

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Pai cumpara de la un service, ce iti recomanda ei si ti-o si pun happy