| iClaudiu a întrebat:

Peste o luna vreau sa imi cumpar un nou telefon mobil si nu stiu ce iau. As vrea sa aiba o camera buna, sa focalizeze automat si sa nu se vada "miscat" (in reluare) la orice mica miscare. Am un buget de 600-650 de lei.

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca vrei fara lag, seria Lumia ( daca vrei Windows) si nu te dai cu "capu' de pereti". Vine Black Friday si vezi ce reduceri se fac. Altul ar fi S3 Neo, iti depaseste bugetul, dar merita.

| Anonimuserr a răspuns:

Trebuie să te orientezi la device-uri de top. Cu 600 RON nu vei găsi așa ceva. Samsung Galaxy S6 dar costă 2300 RON sau alte device-uri care au cameră foto con stabilizare optică pentru a nu se vedea (în reluare).
La 600 RON poți să-ți un ALlview decent și cam atât pentru banii aceștia, camera evident va fi și ea mai slabă față de un S6, Iphone 6s ș.a.m.d.

| AliGab a răspuns:

Iti recomand Sony...ei au camere bune la telefoane

| AliGab a răspuns:

Este alegerea ta ce iti iei dar pentru bugetul tau vezi urmatorul link: http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/f:htc,sony,pret=3/
Poti schimba optiunile si alege ce doresti. Nu iti recomand telefoanele cu windown...o sa te dai cu capul de pereti :)

| Lupasliviu a răspuns:

Salut!
Asta e cel mai indicat pentru ceea ce cauti, si HTC e foarte bun si e singurul telefon care nu se blocheaza!
http://bit.ly/1Xvid5f

| AliGab a răspuns (pentru Lupasliviu):

Cine ti-a spus ca este singurul? happy