| Salut12 a întrebat:

Salut prieteni! Am cumparat de la Altex un LG(telefon) si este foarte bun si vreau sa caut wallpapere pentru el dar nu gasesc si ma da peste cap
Daca ma puteti ajuta va sunt datorwinking
Fara raspunsuri jignitoare la intrebarea mea

Răspuns Câştigător
| Denisior a răspuns:

Pai intra pe Play Store si la search scrie wallpapper sau background sau live wallpapper
Ultimul ( live ) e cel mai tarewinking Se misca wallpapperul big grin Funda? :3 O zi placuta happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Denisior):

Consuma mult din baterie un wallpaper live.Dar este alegerea fiecaruia.

4 răspunsuri:
| SorinELoo7 a răspuns:

Cel mai bine acceseaza de pe telefon site-ul zedge (este si aplicatie pentru android). Recomand cu caldura!

| Kirito21 a răspuns:

Cauta wallpapere in funtie de rezolutia telefonului nu de marca acestuia gasesti mai usor.

| Pana_Monica_Valentina_1993 a răspuns:

Nici eu n-am gasit