| Becheru_Adrian_1996 a întrebat:

Salut prietenii am si eu o problema
de cateva zile wifi-u imi face figuri cand am net cand nu am chestia asta mi se intampla doar la telefoane (mentionez ca nu doar pe un telefon)

Răspuns Câştigător
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Incearca sa iti resetezi routerul si sa il reconfigurzi.n Daca nu sti incearca sa cauti pe net cu marca lui sau da routerul la cineva care stie

1 răspuns:
| Becheru_Adrian_1996 explică:

M-am gândit şi eu să fac lucru ăsta dar din păcate nu pot că nu este al meu.
Am crezut că este de la altceva că mi-am resetat şi telefonul şi la fel (faza tare este că dacă nu am semnal la telefon nu am nici netlaughing )