| Eueu111 a întrebat:

puteti sa imi recomandati un telefon care sa coste cel mult 700 lei la un abonament cosmote S? eu ma gandeam la Nokia lumia 800. astespt parereri si propuneri. fundahappy

1 răspuns:
| PiticuS a răspuns:

Nu ti-as recomanda Nokia straight face de la cele mai bune telefoane au ajuns cele mai praf, os este dificil din punctul meu de vedere, ti-as recomanda un android de la Samsung, ai putea sa iei de pe okazii un s3 mini la 450-700 ronwinking