| MaxKiller911 a întrebat:

puteti sa ma lamuriti si pe mine cu ceva?
de ce cred toti fraierii ca Apple iphone are cele mai bune telefoane, cand si Nokia are telefoane mai bune?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Fiecare cu damblaua lui.
Apple n-are o gamă largă nu nimic, la ei plătești doar firma.

34 răspunsuri:
| MaxKiller911 explică (pentru EllaBlackEyes):

Poate te-a dezamagit pe tine ( pentru ca nu ai stiut sa-l folosesti )
si daca te vei uita la comentariile anterioare tu m-ai insultat prima, si as vrea sa te rog sa nu mai comentezi deoarece orice ai spune spui prostii
nu mi-o lua in nume de rau, eu am vrut sa-ti dau un sfat : Apple baga in preturi, dar daca te uiti la intrebarile de la telefonie vei vedea numai probleme cu iphone-uri, eu ma vrut sa te ajut si daca te-am jignit iarta-ma si sper sa-ti dau dovada de ceva ce tu nu ai : bun simt si puterea de a recunoaste ca ai gresit.

| MaxKiller911 explică (pentru EllaBlackEyes):

Si daca vrei sa mai comentezi nu ai decat, eu nu vorbesc cu oameni care nu inteleg ceva de bine si care te jignesc in fata

Răspuns utilizator avertizat