| Zaharia_Mihay_1996 a întrebat:

Salut, recent am cumparat un iPhone, dar am o problema la acesta!
Il conectez la incarcator, imi arata fulgerul ( ceea ce inseamna ca se incarca), dar nu mi se umple bateria " la vedere" ca sa zic asa. doar dupa ce dau restart se vede bateria cat e la suta incarcata. Deci e conectat se incarca, dar nu imi arata ca se incarca procent cu procent, decat dupa ce dau restart, de asemenea si cand se descarca, nu imi arata ca se descarca decat dupa ce dau restart, iar pe langa asta am si problema cu " blue screen" urmat de restart.
Niste indicatii de reparare a acestor probleme? Va rog frumos.

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Recovery la el. Dai resetare din fabrica