| xAdyTzu a întrebat:

Salut,recent mi-am achizionat un Samsung Galaxy S7 si trebuie sa ii pun folie.Acum intrebarea mea este care este cea mai buna? Sticla securizata, de silicon sau folie alien care se presupune a fi din cauciuc?

5 răspunsuri:
| Tili99SSM a răspuns:

Hei eu spun sa îti pui sticla securizată de silicon. La fel am și eu la telefon și nu am avut probleme pana acum. Dacă e sa îl scapi sa se spargă se va sparge sticla nu ecranul.

| Anaconda123 a răspuns:

Cea mai bună este Alien

| nushcenumeoriginal a răspuns:

Folie de sticla, daca iti cade te doare undeva deoarece cand cade pe ecran toata folia aia va lua toata "durerea" impactului

| Anaconda123 a răspuns:

Sunt foarte bune husele din silicon care acoperă și fața și spatele telefonului

| Radu_Traian_1992 a răspuns:

Salut. Wowfixit este cea mai buna protectie a ecranului, si nu numai.
Este mai scump dar merita. Uita-te pe Youtube sa vezi. Este doar un fel de servetel pe care este solutia.
https://www.teleshoponline.ro/wowfixit-2x-pentru-protectie-ecran-telefon