| mvmi25 a întrebat:

Recent mi-am luat un iphone 4s si nu pot sa ma conectez la routerul wireless.Care este problema?

6 răspunsuri:
| Radu1015 a răspuns:

Cel mai bine il duci la un service!

| user123456789 a răspuns:

Router-ul este instalat si configurat corect? Dar reţeaua wireless? Ai activat internetul pe noul telefon?

| Goonies a răspuns:

In ce sens nu te poti conecta? Nu gaseste reteaua sau primesti vreo eroare?

| mvmi25 explică (pentru Goonies):

Gaseste reteua, bag si parola dar spune ca nu se poate conecta.

| Goonies a răspuns (pentru mvmi25):

Cu Laptop-ul te poti conecta, sau cu un alt device din casa?
Daca da incearca sa scrii mai cu atentie parola, probabil ai gresit-o happy

| mvmi25 explică (pentru Goonies):

Ma conectez si cu laptopul si cu alt telefon. si mai nou nu mai gaseste reteaua.