| SmArTy90 a întrebat:

Salut, sa incep cu inceputu, am un Allview p6 energy, ca la orice telefon Android sunt doua feluri de tastaturi, tastatura Android a telefonului si tastatura google. Am dat sa intru in magazin play si dintr-odata mi s-a schimbat tastatura de la Android la google, am intrat la setari s-o schimb la loc dar tastatura Android nu mai era. Ce pot face cum pot face sa fie la loc? Multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Chiorean_Gabriel_1999 a răspuns:

Descarca-ti o tastatura

| SmArTy90 explică (pentru Chiorean_Gabriel_1999):

Imi place aia a telefonului si e si mai buna, scrii mai bine