| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s2 plus ( e root-at si are ROM Samsung galaxy note 2 mini ). Am o problema cu cartela SD, aveam aceeasi probleme si inainte sa il root-ez si sa ii bag ROM-ul. Dupa ce inchid telefonul si il pornesc imi zice : Politica de securitate restrictioneaza utilizarea cartelei SD; daca bag un joc pe cartela SD si repornesc telefonul jocul nu mai merge deloc! Am si alte date pe cartela SD care sunt inca acolo, dar daca bag un joc nu mai merge niciodata... Ma poate ajuta cineva? Multumesc.

8 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Ce nebun! Nu iti dai seama ce ai facut? Ti-ai facut praf telefonul, trebuie sa iti iei altul.
Site recomandat:www.emag.ro

| Al3xKID a răspuns (pentru ReusxD):

Asa l-am avut si cand l-am cumparat ratatilor.

| ReusxD a răspuns (pentru Al3xKID):

Nu mai comenTahappy.
Ratatule care eşTi

| Al3xKID a răspuns (pentru ReusxD):

Hai sictir.

| Al3xKID a răspuns (pentru ReusxD):

Hmmm si dc am distrus telefonul? Pt ca l-am rootat si i-am bagat un rom? Ce distrus esti. E alegerea mea ratatule. Cartela sd nu merge de cand am luat telefonul, deci nu de din cauza rootului sau romului, daca nu stiti nu va mai bagati... post-hunteri.|.

| davidtm a răspuns:

Esto un prost.ai distrus telefonul.

| davidtm a răspuns (pentru davidtm):

Esti*

| Al3xKID a răspuns (pentru davidtm):

Hmmm si dc am distrus telefonul? Pt ca l-am rootat si i-am bagat un rom? Ce distrus esti. E alegerea mea ratatule. Cartela sd nu merge de cand am luat telefonul, deci nu de din cauza rootului sau romului, daca nu stiti nu va mai bagati... post-hunteri.