| Petru26 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, ce se intampla daca nu mai achit un abonament la VODAFON, internet router, pe 2 ani, valoare 50 lei. Am achitat 6 luni, iar apoi mi s-a redus viteza de net si nu sunt multumit de calitatea serviciului. Am sunat la ei si mi-au zis ca ar trebui sa achit restul contractului, in jur de 1000 lei sau daca nu mai achit, voi fi dat la o firma de recuperare creanta? Stie cineva ce se poate intampla mai departe? Ce sanctiuni as putea avea? Multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa te bata aia la cap sa platesti abonamentul pana te va da in judecata. Daca pierzi se va ajunge la executare silita sau poprire pe conturile din banca.