| wrestelmania a întrebat:

Salut,stie cineva cum pot sa vad cat am consumat pe Telekom?(gen cum e *123# la Vodafone) am mai vazut pe un site ca la ei e *151# dar ala nu merge niciodata si in MyTelekom nu arata consumul si costul suplimentar.Dau Funda MS

Răspuns Câştigător
| GhostBlack7 a răspuns:

Citez:
"Serviciul care va furnizeaza informatii cu privire la minutele de care dispui este 1515, Serviciul Info Cost.
Acest serviciu poate fi interogat prin una dintre urmatoarele metode:
- transmiterea unui mesaj gratuit fara continut la numarul 1515;
- tastarea pe telefon a secventei *151# urmata de tasta de apel;
- prin intermediul contuluu My Account(in urma accesarii paginii web www.telekom.ro, in conditiile in care ai creat un cont de acces la acest serviciu)
- apeland 1234 si accesand tasta 1 - limba romana, tasta 1 - Pentru confirmarea sau amanarea platii si alte detalii legate de factura si costuri, - tasta 4 Pentru serviciul Info Cost."

3 răspunsuri:
| yustme a răspuns:

Dacă nu mă insel este 133cred nu sunt sigura

| GhostBlack7 a răspuns:

Trimite un mesaj gol la 1515

| wrestelmania explică (pentru GhostBlack7):

Nu ma lasa sa trimit :/

| GhostBlack7 a răspuns (pentru wrestelmania):

Citez:
"Serviciul care va furnizeaza informatii cu privire la minutele de care dispui este 1515, Serviciul Info Cost.
Acest serviciu poate fi interogat prin una dintre urmatoarele metode:
- transmiterea unui mesaj gratuit fara continut la numarul 1515;
- tastarea pe telefon a secventei *151# urmata de tasta de apel;
- prin intermediul contuluu My Account(in urma accesarii paginii web www.telekom.ro, in conditiile in care ai creat un cont de acces la acest serviciu)
- apeland 1234 si accesand tasta 1 - limba romana, tasta 1 - Pentru confirmarea sau amanarea platii si alte detalii legate de factura si costuri, - tasta 4 Pentru serviciul Info Cost."