| maphiotul a întrebat:

Salut.
Stiti careva cum pot bloca sau sterge pe telefon (android) un site sa nu mi-l mai dea cand dau cautare la ceva?
Mersii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca aplicatii ca Blocksite dar pe android nu cred ca il exclude, doar nu te lasa sa il accesezi, nu l-am testat. Alternativ poti pune comanda "-site:" cu site-ul respectiv de fiecare data cand cauti filme. Exemplu: ROCK MUSIC -site:https://www.youtube.com/

12 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Te duci in setarile browser-ului, si stergi "cookie-urile", cauti tot despre acel site, stergi sau dai stergere totala (doar ca sterge conturile si parolele de pe alte site-uri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la sugestii? Ti apasat pe el cand apare si ii dai remove.

| maphiotul explică (pentru anonim_4396):

Cand caut un film online imi da printre altele un site pe care nu functioneaza nici un film
Cum sa fac sa nu-mi mai dea la rezultate site-ul ala?

| darrio2007 a răspuns (pentru maphiotul):

Il stergi din istoricul cautarilor din Google. Candva ai intrat pe el.

| maphiotul explică (pentru darrio2007):

Cand caut un film online imi da printre altele un site pe care nu functioneaza nici un film

| darrio2007 a răspuns (pentru maphiotul):

Nu intri pe el, simplu.

| maphiotul explică (pentru darrio2007):

Nu asta era intrebarea mea daca sa intru sau nu pe site-uri care nu functioneaza

| darrio2007 a răspuns (pentru maphiotul):

Raspunsul ti l-am dat mai devreme. Cel cu stergerea din istoric.

| maphiotul explică (pentru darrio2007):

Am vazut, dar am sters istoricul si tot imi apare site-ul cand dau cautare

| darrio2007 a răspuns (pentru maphiotul):

Trebuia sa dispară.

| maphiotul explică (pentru darrio2007):

Pai o disparut amigo, dar apare iar printre primele cand dau cautare

| anonim_4396 a răspuns (pentru maphiotul):

Poti incerca aplicatii ca Blocksite dar pe android nu cred ca il exclude, doar nu te lasa sa il accesezi, nu l-am testat. Alternativ poti pune comanda "-site:" cu site-ul respectiv de fiecare data cand cauti filme. Exemplu: ROCK MUSIC -site:https://www.youtube.com/