| AdiMihai25 a întrebat:

SALUT, sunt în căutarea unui telefon bun sa meargă perfect, sa nu imi faca probleme, lag etc.
Ajutati-ma va rog, între Note 10 + si note 20 ultra merita diferenta de 400, 500 lei si sa iau note 20 ultra?
Note 10 il pot gasi si cu 13 - 15 mil.
Fundaa.

2 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Ai putea opta și pentru telefoanele Nokia. Au baterie foarte buna, unele de 5050 mAh.

| 120bulevard a răspuns:

Note 10+ AnTuTu: 342208 puncte.
Note 20 Ultra AnTuTu: 508760 puncte.

Note 20 ultra -> ecran 120 hz, procesor mai bun, baterie un pic mai mare, camera superioara.
Dezavantaje -> mai scump.
Avantaje -> deja le are pe toate.

Note 10+ -> ecran 60 hz, procesor mai slab, baterie mai slaba, camera mult mai slaba.
Dezavantaje -> mai slab.
Avantaje -> mai ieftin.

De aici, tragi tu concluzia daca merita diferenta de 500 lei.