| alex1998alex a întrebat:

Salut sunt nou pe site si as vrea sa ma ajutati
am un s3 si am instalat un rom totul a mers bine dar singura problema este ca imi citeste cartela dar nu am semnal si am incercat mai multe cartele

1 răspuns:
| khwewljewew a răspuns:

Eu cred ca ai cumparat un telefon demo care are locasul pentru cartela gsm dar nu functioneaza partea gsm.La Altex (exemplu) daca intrebi, telefoanele care sunt pentru prezentare sunt demo, exact ce ai cumparat tu, practic ai luat teapa.pe okazii se vand astfel de telefoane cu 900 ron sau mai ieftin. Sau du-l la un service. big grin