| Cosmin_Dumitru_1998_kSFg a întrebat:

Știe cineva de ce atunci când sunt sunat de o persoană nu îmi apare numele ei, doar numărul, cu toate că eu îl am salvat in telefon?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Poate ai probleme cu telefonul si s-au sters contactele
se mai intampla la telefoanele vechi... mie mi s-a intamplat si chiar am binecuvantat google ca am putut restaura un backup de contacte facut automat cu cateva saptamani in urma, pentru ca lista LIPSA se salvase automat si in backup

| RainbowD a răspuns:

Salut. Poate ai salvat doar numarul de telefon fara sa ii treci si numele persoanei respective.