| CosSmiiina a întrebat:

Bună TPU.
Acum 1 lună mi-am luat un telefon NOKIA ASHA 302.
Şi când mi-am băgat numerele de telefon,mi le-a salvat şi când am vrut să sun mi-a apărut "Apel nepermis"...
Adica, nu dacă salvez mai multe de 2-3 numere de telefon în agendă nu mă lasă să sun până nu îl închid şi îl deschid la loc şi plus că, mie îmi arată că aclee nr. îs salvate în telefon,dar dacă mă sună cineva îmi apare doar numărul nu şi numele...
Mai pe scurt, nu îmi salvează numele a cui îi numărul.
DAU FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai indicat ar fi să mergi cu el la Service : ai Garanţie!
Poate fi o problemă cu softul, sau doar o chestie din setări...

Toate cele bune.

| CosSmiiina explică (pentru bursuc001):

Da, am garantie 2 ani...
Multumesc pentru. raspuns. happy

| bursuc001 a răspuns (pentru CosSmiiina):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.