| TheUnluckyClaudiu a întrebat:

Acum 4 luni un coleg de munca mi-a adaugat contul lui de google pe maps pentru a avea niste locatii salvate de el pe harta. Se poate ca toate pozele si filmarile facute de mine sa se salveze la el in telefon?

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Daca ai filmari din alea, de ce nu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aveai sync on probabil are toate contactele tale, mesaje, etc... Pozele, filmulețele se duc în Google Drive din câte îmi aduc aminte. Dacă ai avut sync off tot timpul până ai dat remove la contul lui nu ar trebui să se fi transferat nimic. În principiu, dacă nu te-ai trezit cu nimic extra de la el, nici el nu o să se trezească cu nimic extra de la tine.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa aiba sync-ul activat cum ti-ai dat tu sync on la bere si te-ai activat ca sa poti sa te sincronizezi cu toate berile baute, si visezi numai contacte dintre gura ta si sticla de Bucegi, si mai visezi mesaje scrise sub capac daca ai castigat sau nu inca o sticla, pozele si filmuletele pe care ti le creiezi tu in cap ca nu o sa mai bei bere se duc dracu din cate stiu.
Daca ai fii avut betivitatea oprita pana ai dat remove la creier, nu ar fi trebuit sa-ti imaginezi nici o sticla de bere cum faci fir-ai al dracu de betiv. In principiu daca nu te-ai trezit cu o lamaie acra, nici instinctul tau de betiv nu o sa-ti trezeasca creierul ala extra de la tine pe care nu-l ai...
BAUTORULE!

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Nepoate, mi-e cam lene să-ți mai răspund la toate lăt. lăturile care le-ai scris, tocmai ce-am procesat niște bere acum vreo jumate de oră și mă simt cam incomod așa, cam plin... dacă vrei ceva ajutor pot să-ți dau puțin să te clătești pe la bot că a început să cam miroasă a cotei pe TPU și nu de alta dar ai făcut clăbuci de atâta frustrare fetițo laughing Hai noapte bună, du-te și te culcă, vezi poate mai visezi niște glumițe de astea cu alcoolici și cu bere. Atât ai grijă să nu cumva să te îmbeți de la atâtea glume expirate.

| Cdolo a răspuns:

Daca contul e activ inca pe telefonul tau da se pote