| MouseSoricelDecasa a întrebat:

acum am gasit un telefon, e un Nokia 625 nu stiu exact cum se cheama. Vreau sa ii scot bateria dar nu imi dau seama daca are sau nu baterie pentru ca nu o gasesc. Daca are cineva un telefon Microsoft tip Nokia 625 sa ma ajute ca eu nu gasesc bateria si nu stiu parola si vrea usa o sterg, dar nu stiu cum.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nokia 625 nu are baterie detasabila. Nu poate fi inlocuita decat in service.
Incearca un hard reset, dupa tutorialul de mai jos:
https://www.youtube.com/watch?v=LK_SP0-sj8s

2 răspunsuri:
| Jaegerjaquezz a răspuns:

Nu poti scoate bateria din cate stiu dar daca vrei sa il resetezi ia-l din butoanele fabrici cu resetul. Și cea mai bună soluție e sa il înapoiezi proprietarului,

| MouseSoricelDecasa explică (pentru Jaegerjaquezz):

Pai eu nu stiu care este propietarul dar am sa incerc