| Cristi22322 a întrebat:

Acum jumate de an mi-am cumparat-telefon si in ultima vreme difuzorul la telefon nu lucreaza normal.Dar cind mi-am cumparat telefonul mi-o dat garantie trei ani. Unde ar fi mai bine sa duc telefonul, la reparatie s-au in magazinul din care l-am cumparat?

Răspuns Câştigător
| Diavolcata a răspuns:

Du-te cu garantie normal, daca ai garantie beneficeaza asa am facut eu cand am avut problema cu Software, m-am dus la un Service Orange si l-am facut peste 5 zile mi l-a dat ca si nou nout. Succes!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

3 ani? De obicei se dau 2 ani.Du-l la magazinul de unde l-ai cumparat. Daca mai este in garantie.