| krt0f1oR a întrebat:

Acum o luna mi-am cumparat un iphone x la 1700 rob cu 89% capacitate baterie.Peste o saptamana capacitatea a scazut la 88%, eu incarcandu-mi telefonul cu un incarcator de 12w de ipad, dar astazi cand m-am uitat la capacitatea bateriei era la 91%.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

E bug din iOS, Apple e notoriu pentru astalaughing Primesti update 5 ani, dar ce nu zice lumea e ca trebuie sa sari peste jumate din ele pentru ca ai sansa sa iti strice telefonul pana apare urmatorul update.

3 răspunsuri:
| floreadan a răspuns:

E un bug din iOS

| krt0f1oR explică:

Credeti ca bateria e fake sau e un bug de la ios 13.6. A mai patit cineva?

| krt0f1oR explică (pentru Wr3nch):

Am inteles, acum am 70% baterie (nu capacitate) cu luninozitatea la maxim de 5 minute.

| Wr3nch a răspuns (pentru krt0f1oR):

E bug din iOS, Apple e notoriu pentru astalaughing Primesti update 5 ani, dar ce nu zice lumea e ca trebuie sa sari peste jumate din ele pentru ca ai sansa sa iti strice telefonul pana apare urmatorul update.