| HodgeTwins a întrebat:

Salut. Am un iPhone SE 2020 luat in ianuarie anul ăsta. Recent m-am uitat la sănătatea bateriei și am văzut ca a scăzut 5%, foarte mult după părerea mea după o luna de zile. Care sa fie cauza? Nu pot spune ca l-am abuzat pentru ca am și telefonul vechi pe care stau acasa. Ceva pareri?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Este, totusi, un produs Apple... iar ei clar nu vor ca tu sa stai pe rebooturi ieftinioare, corect? Asa ca da fuga repede si cumpara un 12 pro max... ca tot la ei ajungi.

| ReZiSTorr a răspuns:

NU mai cumparati produse Apple pentru ca in mare parte cumparati doar firma, nu sunt cine stie ce telefoane, iar la banii dati pe un iphone iti poti lua ceva mult mai bun