| Fantoma724 a întrebat:

Acum o saptamana mi-am luat un telefon (Allview A5 Quad Plus). Si fiind curios am incercat sa imi instalez un joc. Cred ca era virusat, astfel telefonul incepuse sa se miste greu. Si mi-am amintit ca pot da resetare din fabrica. Am facut-o. Dar cand l-am aprins imi scria sa imi verific contul google. Am stat si m-am gandit de ce nu imi da sa imi fac alt cont. Dar l-am bagat pe cel care il ave-am inainte sa dau reset, mi-a dat iar sa il bag. Imi scrie sa il bag la nesfarsit. Am incercat sa bag alt cont ( Toate conturile pe care le-am bagat erau correcte ) Tot aceas problema am sad. Va roog mult ajutati--ma! sad sad Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| Miau1617 a răspuns:

Hei.Daca l-ai luat prin abonament la Digi (RCS-RDS) poti merge la ei sa intrebi ce s-a intamplat. Daca ai garantie, ti-l schimba.
Ti-as sugera sa nu mai iti iei Allview, nu sunt bune deloc.

| Fantoma724 explică (pentru Miau1617):

Multumesc de raspuns! Azi l-am dus la garantie. Din fericire stiu ei ca sa ii faca happy. Multumesc de ajutor! Imi voi aminti sfatul tau despre Allview data viitoare cand imi iau telefon big grin.

1 răspuns: