| xKtalyN a întrebat:

Am un Allview a 5 quad, nu mai imi merge touchul pe o dungulita de sus pana jos pe jumate, se vede pe ecran dar nu mai raspunde, mi-a mai facut asa dar si-a revenit acum nu mai isi revine...ce as putea face? am incercat si cu resetare din fabrica

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Chiar si asa, te poti duce cu telefonul la garantie si sa intrebi daca este o problema de soft. Daca vor spune ca da, ai dreptul sa ceri repararea acestui a indiferent de starea lui.

3 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Mai ai garantia la telefon?

| xKtalyN explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Mai am dar deja e spart telefonul de vreo 3 luni.......adica sticla decat

| xKtalyN explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Ok multumesc mult

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru xKtalyN):

Chiar si asa, te poti duce cu telefonul la garantie si sa intrebi daca este o problema de soft. Daca vor spune ca da, ai dreptul sa ceri repararea acestui a indiferent de starea lui.