| 4ndr3i a întrebat:

Am auzit acum, mai nou, ca daca te duci la Orange cu prietena ta puteti lua amandoi cate 1 iPhone 5c cu 0 euro la abonamentul pantera 25 prin portare.Stie cineva cum functioneaza treaba asta? Adica as vrea mai multe detalii si n ar fi rau daca mi ar raspunde cineva care a facut deja treaba asta.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Oferta noastra de portare poate fi consultata de aici http://www.orange.ro/portare/. Ulterior, te asteptam in orice Orange Shop, iar colegii nostri vor incerca sa gaseasca, impreuna cu tine, cea mai buna varianta de abonament.
O zi buna,
Orange Helper

| 4ndr3i explică (pentru OrangeHelper):

Asta am gasit si eu pe site dar nu m a ajutat sa aflu prea multe informatii.ma intereseaza daca telefonul are pretul de 0 euro la portare.