| edy423 a întrebat:

am auzit la multe persoane ca s-au abonat la digi si au minute si net nelimitat. Imi puteti da linkul cu oferta? Sau merge sa cumperi cartela doar cu net pe ea? (Pt dual sim) Funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.rcs-rds.ro/
Aolo ai oferta pentru toate. Da. Se poate cumpara cartela doar cu net. 15 sau 25 lei pe luna daca n-ai alte servicii de la ei. Primesti in custodie si un stick pe care-l poti folosi la PC sau router dar poti sa iei cartela si s-o pui la telefon daca ai un slot 3 G nefolosit. http://www.rcs-rds.ro/internet-digi-net/fiberlink? t=internet-mobil-stick

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Eu folosesc Digi si este foarte bun. Am internet neliminatat prin date :-)
Intereseaza-te la un magazin de al lor din orasul tau! O sa aflii mai multe lucruri.