| Stelianu729 a întrebat:

Am dat comandă de Huawei p40 lite si as vrea sa stiu dacă cumva serviciile google au fost instalate in acest telefon printr-un update oficial sau ceva, nu prin trucuri cu diferite foldere!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oficial nu. Daca iti bati capuri cu hack uri de pe net poate reusesti. Da nu cred ca merita.

| Stelianu729 explică (pentru suntserios):

Am ințeles ca pot lua de pe diferite aplicatii, am un prieten care are Huawei p40 lite si de pe app galery more apps si apkpure are toate aplicatiile de baza gen:
insta
Facebook
mess
snap
tik tok
iar Youtube pe chrome

| suntserios a răspuns (pentru Stelianu729):

Mda, poti instala orice daca nu e aplicatie de la google.

| sierra1 a răspuns:

Zice așa: no Google Play Services

| Frank51 a răspuns:

Nu are serviciile google.

| gelu1970 a răspuns:

Poți să uiți de servicii Google.
Și dacă o să reușești să le instalezi, o să funcționeze puțin.
Poți returna telefonul.

| parismaan a răspuns:

Acest telefon este fara serviciile Google. Doar de pe Appgallery poti descarca, fiind magazinul celor de la Huawei?

| Bunacfbnbv a răspuns:

Ai facut cea mai mare greseala