| Andrei200202 a întrebat:

Am o problemă cu >telefonulcand ma joc pubg tot imi face frame dropuri si e enervant. Înainte nu pățeam asta, mergea bine dar de la un timp pățesc asta. Dacă ajută, am un Samsung galaxy a6 plus 2018. Reset i-am dat si e la fel. Ce pot face? (Nu, nu pot sa-mi cumpar alt telefon)
S-a rupt mufa aia de la căști in telefon, cum o pot scoate? Aș vrea să nu apelez la un service.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"imi face frame drop uri si e enervant. Înainte nu pățeam asta"

înainte de upgrade-ul downloadat?

| Andrei200202 explică (pentru sierra1):

Hm, da. Se poate se fie de la udpate ul lor?

| sierra1 a răspuns (pentru Andrei200202):

Ooooo, da!

| Andrei200202 explică (pentru sierra1):

Pai si cum sa fac?

| sierra1 a răspuns (pentru Andrei200202):

N-ai ce face, aia e - nu mai instala TOT ce vine

ps - or să te mai aburească unii cu DOWNGRADE. Tot alcolo ești, e acelasi telefon dealtfel, foarte bun