| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat azi sa-mi conectez telefonul la niste boxe mari...am conectat cablul USB in telefon si in boxe si apoi am conectat inca un cablu mai subtire de la boxe in telefon...Cred ca s-a ars telefonul sau ceva sad
Cand am bagat telefon avea vreo 18% apoi cand am bagat cablurile alea s-a stins instant, l-am tinut la incarcat vreo 10 min si nu a mers sa-l aprind, am scos bateria, cartela si nimic, ce trebuie sa fac imi e foarte frica sa nu fi stricat telefonul sad
Va rog spuneti ce trebuie sa fac sa mearga va rooooog.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate s ar putea repara trebuie sa il duci la cei care repară telefoane, dar cu siguranță va costa mult, ca la garantie nu il vor face gratuit.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arunca l, cum sa bagi telefonul pe boxe, ce ai in mintea aia? L ai ars clar de aceea sa si oprit,, dul la reparat dar sigur numai merită reparatia, cumpăra ti altul, telefoanele merg pe căsti nu pe boxe ca nu sunt amplificatoare.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

...Dar daca ii bag alta baterie la fel, aceeasi firma de telefon se mai poate repara? Te rog mai exista o cale sa-l repat?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate s ar putea repara trebuie sa il duci la cei care repară telefoane, dar cu siguranță va costa mult, ca la garantie nu il vor face gratuit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda