| kyraxd a întrebat:

Buna ziua! Am un telefon Samsung j5 si acum ceva timp am intampinat problema asta la el : cand il aprind ramane logo-ul blocat pe ecran,, SAMSUNG'', uitati https://prnt.sc/1cn1q3g. Am fost si cu el l-a reparat si mi-a zis ca nu are ce sa-i faca, ca nu merge nu stiu ce placa. Am cautat pe yt si am dat de ceva tutoriale, am vazut ca foloseau ceva aplicatie odin, dar tot n-am inteles :0 cum se face, nu era in engleza ci alta limba. Eu zic ca poate mai merge reparat dar nu stiu eu cum...;/

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Https://thedroidguy.com/......de-1073466

https://www.youtube.com/watch?v=7hB_u0I85mo

cautare pe google Samsung j5 logo stuck

Eu n-am folosit odin, pentru ca n-am avut nevoie, deci nu stiu cum se foloseste.

In mod normal, cei de la reparatii ar fi trebuit sa stie cum sa-l porneasca si daca n-au putut, fie n-au stiut, fie e o defectiune.
Se poate incerca si la alt centru de reparatii.

| kyraxd explică:

Am incercat si din butoane, cu reset sau mai stiu eu, ar habar n am