| Andreea190104 a întrebat:

Am o intrebare:
Am un telefon Samsung. Cand intru pe net si vreau sa accesez un site ma pune sa aleg intre,, internet" sau,, chrom" si jos imi scrie: intodeauna sau doar o data.Am dat din greseala pe intotdeauna si nu stiu cum sa repar( adica atuci cand intru in site foloseste direct internetul si nu vreau asta).Va rog foarte frumos sa ma ajutati.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnKuXor a răspuns:

Du-te la Setari-App- apoi apesi butonul dreapta sau meniu secundar ala cu liniute pe el, apoi alegi Reseteaza preferinte app.