| Geta_Valy_1962 a întrebat:

am o intrebare. vreau sa imi iau note 4 dar imi este fricaa ca se descarca repede ( are bateria mare ) ma puteti ajuta ..sa imi spuneti daca se descarca repede sau avantaje-dezavantaje! dau FUNDA happy

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E unul din cele mai bune telefoane din lume. Bateria o să te țină pe puțin o zi jumate.

| K0sti a răspuns:

Daca ti-e frica nu-l lua! Decat sa stai cu frica, mai bine stai fara telefon!

| Goete a răspuns:

Eu am avut un Note 2 pana nu m-am axay pe telefoane cyineze ieftine cu care sunt super multumit si nu vad diferenta intre un top de gama Samsung sau al meu.
Dar nu asta vreau sa iti spun, ci faptul ca il utilizam cu 2 baterii asa ca era imposibil sa ramanbfara bateria. Doar o schimbam la nevoie, dar faceam un uz foarte intensiv. In caz contrar bateria e mai mult decat suficienta

| Loredana12031995 a răspuns:

Buna! eu am avut note4 un an si vreau sa iti spun ca a ramas la fel. dezavantaj la el ar fi ca se blocheaza ca si ori ce alt Samsung. dar dupa parerea mea ii cel mai bun telefon. iar pe mine dupa un an ma tinea bateria 2 zile daca nu stateam non-stop pe el. bafta!