| Ady_6190 a întrebat:

am o problema, am un Lg p500 si nu mai imi citeste usb-ul, insa de incarcat incarca cand il pun in usb, care ar fi problema?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da eroare la instalarea driverului usb? Incearca sa bagi mufa in alt loc, sau la alt pc tot asa iti face?

| Ady_6190 explică (pentru Jipa95):

Tot aceeasi problema, de incarcat incarca da nu se conecteaza sa pot vizualiza si accesa fisierele

| Jipa95 a răspuns (pentru Ady_6190):

Schimba cablu usb, achizitioneaza unul original, si eu pe iphne 3 am avut o gramada de chinezarii, incarcau dar nu mi-l vedea pc-ul, pana am dat mai multi banuti pe unul original. Bft!winking

| Ady_6190 explică (pentru Jipa95):

Da atunci de ce incarca?

| Jipa95 a răspuns (pentru Ady_6190):

Asta nu stiu.

| Vlad1234516 a răspuns:

Poate e problema de la cablul USB incearca sa-ti iei alt cablu de USB