| Ioanna_1256 a întrebat:

am un nikon coolpix p500, aseara am facut ceva poze cu el, l-am inchis si l-am pus pe dulap ca de obicei, azi dimineata cand am vrut sa descarc pozele nu se mai porneste, i-am scos bateria, i-am bagat-o inapoi dar tot asa e. ce sa fac? l-am pus la incarcat zice ca se incarca, dar tot nu se porneste crying(( va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Ai vreun frate mai mic sau o sora mai mica?
Se poate sa se fi jucat cu el si sa il fi stricat...

| bOom a răspuns:

Il lasi sa se incarce 4 ore

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Daca stii ca nu l`ai lovit cu ceva ca sa se poata strica du-te cu certificatu de garantzie la magazinul e unde l`ai luat si acolo til repara... daca nu mai ai garantzie da`i 2 palme si isi revinebig grin...eu asa fac la telefoanele mai vechibig grinbatting eyelashes