| killthebitch a întrebat:

Salut tpu.Am o problema.Am un Samsung s5229 (star3) si vreau sa bag muzica din pc pe cardul de memorie prin cablul de date. Pc-ul imi spune ca nu s-a putut instala driverul, si nu stiu ce sa fac. Imi puteti spune daca exista un driver de descarcat pentru asa ceva? Sau un program. Daca imi puteti da si site-ul de download ar fi mai bine. FUNDA!

2 răspunsuri:
| NicuuM a răspuns:

Nu e din PC, du-te la setari-conexiuni-PC USB- si selecteaza Dispozitiv media(MTP) si o sa meargahappy

| killthebitch explică (pentru NicuuM):

Samsung star 3 nu are asa ceva..decat Samsung Kies si Stocare In masa... am incercat cu kies dar nu imi baga muzica pe card..ci in telefon si nu are destula memorie