| Marley08 a întrebat:

am o problema cu netul de la telefon, mi.am facut si eu abonament la rds.rcs abonentul acela digi mobil optim dar vreau sa spun ca netul merge cam greu... Adica si pe wapp un mesaj se trimite in 2-3 min... Am inteles ca e problema cu sem alul si eu trebuie sa fac ceva la tel? Sau? Nu stiu Ajutati.ma va rog
Fundaaa!

1 răspuns:
| Manolescu_Mihnea_1992 a răspuns:

Nu poti sa faci mai mimic decat sa iti schimbi abonamentul. Totusi, ai descarcat ceva cu cartela?(aplicatii, muzica, etc)Deoarece cartela are viteza de descarcare rapida pana in 5 gb folositi. Daca ai primit mesaj in care zice ca ai folosit 5 gb, atunci de la aia e.