| Zumber a întrebat:

am o problema cu smartphonul.Azi dimineata cand m-am trezit l-am gasit descarcat.L-am pus la incarcat si s-a incarcat full.Acum cand il deschid imi arata Samsung apoi Samsung Galaxy Young GT-61312(nu mai stiu exact cifrele)si apoi ramane numai "Samsung" el clipeste cu albastru si ramane asa.Mai pe scurt nu imi apare meniul si nu mi se deschide.PLS ajutor funda!

Răspuns Câştigător
| AgeX3 a răspuns:

Salut, nu am inteles prea bine care este eroarea, dar daca atunci cand il conectezi la pc iti apare ca se coneceaza pe desktop inseamna ca il poti repara, ar trebui o reinstalare a androidului, dar daca nu se conecteaza pc atunci cauta pe net sa gasesti combinatia corecta de butoane pentru al introduce in safe mode, toate telefoanele au ceva similar, asa am reparat vreo 2 tel. si o tableta, daca merge conectat cauta un tutorial pe net de reinstalare a androidului.Bafta Sper ca am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate bateria cateva secunde si bag-o iar.

| Zumber explică:

Am scos-o la fel...