| NarcisMoisaMihai2000 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu sad ete un model Alcatel tribe 3040. de un timp de vreme cand vreau sa intru pe apliactia facevbook imi zice ca am probleme la conexiune sad nu stiu ce sa fac sad cred ca am umblat pe la setari dar nu stiu pe unde am intrat sad cine ma poate ajuta ca sa mi-l repar ca sa imi mearga din nou facebook-ul? va rog sad p.s. nu are android sad

2 răspunsuri:
| Cherry94 a răspuns:

Dezinstaleaza și reinstalează aplicația.

| NarcisMoisaMihai2000 explică (pentru Cherry94):

Nu pot face asta!
Nu stiu cum se face asta mai exact?! nu-i ca la un telefon cu android sad