| Raducu_Marian_Boace_1989 a întrebat:

Am o problema cu un iphone4 s. Nu imi mergea internetul, asa ca i-am dat un reset la toate setarile si acum nu mai imi porneste. Am apasat pe butonul principal si cel de oprire/pornire si nici un rezultat. Cand il incarc scoate niste sunete, ca si cum il bag si il scot de la incatcat incontinuu.
Ajutor, va rog mult de tot.

Răspuns Câştigător
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Conectează tel. La iTunes. Si dai un soft sau tine 30 sec. Apăsat pe butonul Home si Power simultan. Daca nu funcționează nici așa du telefonul la un service Gsm.sigur o sa rezolve problema. Daca ești din Bucuresti îți recomand www.servicetelefoane.ro