| Gabriela_Andreea_2000 a întrebat:

Buna,am un telefon Huawei ascend y530 si nu se mai deschide,adica imi apare doar firma cand se deschide gen iar apoi se inchide,face asa incontinuu si cu bateria scoasa. Il pun la incarcarcat, imi apare un beculet rosu apoi firma de la telefon si se inchide..stiti cumva ce are?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca e in garantie, il poti returna.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica face asa si cu bateria scoasa. Are vreun perpetuum mobile in interior?
Are nevoie de reparatie. Ceva la soft.

| Gabriela_Andreea_2000 explică (pentru darrio2007):

Nu stiu..cred ca e de la baterie. il am in garantie, sa il duc?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabriela_Andreea_2000):

Spui ca la fel face si fara baterie.Ce sa inteleg de la tine? Ca habar nu ai sa explici.

| dannyel86 a răspuns (pentru Gabriela_Andreea_2000):

Daca e in garantie, il poti returna.

| BeagleLover a răspuns:

Asa am patit si eu la tablete mele (stricate pe care nu le mai am), trebuie sa ii schimbi bateria, e defecta. happy

| Gabriela_Andreea_2000 explică:

Mi l-a reparat, mi a schimbat bateria. multumesc tuturor