| Alinnnstefannn a întrebat:

am o problema mi-am luat de curand un Samsung s6 edge si face figuri senzoi de langa butonul home se tot aprind si nu ma lasa sa fac nimic tot se aprinde încontinu va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Mergi cu el la un service, posibil sa fie softul si sa necesite o resoftare. Presupun ca l'ai cumparat de pe net nu nou.

4 răspunsuri:
| cliviuv a răspuns:

Salut. Acestea sunt probleme care in necunostinta de cauza necesita mult timp pana ajungi la raspunsul potrivit. Si pana la urma din experienta mea, doar daca nu ai instalat o aplicatie cu un bug ceva sa faca aceasta peoblema altfel, peoblema ta e hardware.
Oricum ar fi poti apela la cei de la www.repargo.ro merita.

| Lungu_Pavel_1991 a răspuns:

Salveaza datele si dai la setarile din fabrica daca nu iti merge cauta service autorizat

| moio a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare!

| Alinnnstefannn explică (pentru moio):

Cum pot face sa reinstalez sistemul de operare