| Ruben1 a întrebat:

am prebleme cu notificările pe iPhone 6. De când l-am resetat nu îmi apar notificări pe messenger whatsapp și Instagram. Când ma suna sau îmi scrie cineva mesaj pe messenger whatsapp și Instagram nu îmi apare nimic, numai dacă îl accesez. M-am uitat la setări la notificări sunt pornite toate și pe alea trei aplicați m-am uita și sunt pornite, nu știu care ar fi problema. Puteți sa ma ajutați?
Dau funda

1 răspuns:
| theeternal a răspuns:

Ia vezi, nu e pus cumva pe modul "Nu deranja"? E posibil sa fie din cauza asta happy