| SebiAdrian69 a întrebat:

am scapat o cana de apa si apa a ajuns fix unde intra mufa de la incarcator in telefon, daca il las sa se usuce bine mai merge, se mai incarca?

Răspuns Câştigător
| Justme32 a răspuns:

Și dacă zicem că ar avea probleme, alea sunt ieftine și accesibile, dar puțină apă nu afectează cu nimic

| SebiAdrian69 explică (pentru Justme32):

Multumesc, face fite cand il bag la incarcat gen se incarca dupa nu si tot asa il las poate mai e apa si este printre conectorii aia

| Justme32 a răspuns (pentru SebiAdrian69):

Nu cred că l-ai uscat complet. Pe de altă parte și priza poate e veche și nu mai tolerează interferenţe. Dacă priza e prea nouă reacționează astfel. Mai scrie-mi în 48 ore. Deocamdată lasă 4 ore de acum

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să afli după ce se usucă bine. Eu pariez pe un eurobond de pandemie, că da.

| Justme32 a răspuns:

Dacă îmi permiți, eu ieri am dat din greșeală de pământ cu tableta, ca noroc învelitoarea. Când am dat cu el de pământ era la 56 la sută baterie. Când am ridicat tableta era la 77 la sută

| SebiAdrian69 explică:

1 daca nu ai un mail setat la conturi nu le mai poti recupera 2 daca numarul ajunge la alta persoana poate sa iti schimbe parola la cont asta e mai imposibil ca trebuie sa si afle de cont