| WhiskasJunior a întrebat:

Am si eu o nedumerire.De curand,mi-am facut Facebook.Ce nu inteleg eu este ca nu pot sa vad povestile(story-urile) oamenilor, nici pe Messenger, nici pe Facebook.Nu stiu de ce, adica nu cred ca e pentru ca nu am foarte multi prieteni carora sa le vad story-ul(cred ca am cam 50 de prieteni, cam asa ceva).Si cand pun ceva la story si dau "distribuie" nu se intampla nimic, oamenii nu-l pot vedea.E foarte enervant si as vrea sa ma ajutati cu un raspuns.De asemenea, nu cred ca are legatura nici cu faptul ca am ios si e diferit(adjca Facebook arata mai diferit pe ios decat pe Android).Tin sa mentionez ca l-am di dezinstalat si tot nu s-a schimbat cu nimic.

1 răspuns:
| DanyDav a răspuns:

Intra in setari si ai acolo ptiuni pe care le poti selecata, cine si ce sa vada, ce sa vezi tu, etc.